انتقاد نماینده مجلس از فروش عمده پروازها به صورت چارتر

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (هنوز امتیاز دهی نشده است)
Loading...

عمده پروازها به صورت چارتر به فروش می‌رسد که این موجب لطمه خوردن به متقاضی می‌شود.

به گزارش چارترزنیوز به نقل از ایسنا، داریوش اسماعیلی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس با تذکر به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، درباره انتخاب و معرفی نمایندگان وزارتخانه متبوع در شوراها و کارگروه‌ها در خارج از وزارتخانه، گفت: مجلس و کارگروه‌های دیگر مصوباتی داشتند که وزارت علوم باید نمایندگانی را در خصوص دفاع از منافع وزارت علوم در کارگروه‌ها و شوراها شرکت دهند.

وی افزود: متاسفانه مشاهده می‌شود در برخی موارد حتی افرادی که بازنشسته‌اند ولی در جلسات شرکت می‌کنند هیچ انگیزه‌ای برای دفاع از منافع وزارت علوم ندارند. تذکر می‌دهم تا واجدین شرایط برای این جلسات معرفی شوند.

نماینده سروستان ضمن تذکر به وزیر راه و شهرسازی در خصوص نظارت بیشتر شرکت‌های هواپیمایی گفت: متاسفانه عمده پروازها به صورت چارتر به فروش می‌رسد و این لطمه‌ای است که به متقاضیان می‌خورد. گاهی شرکت‌های هواپیمایی پول‌های واریزی را برای اخذ بلیت که باید پس از ابطال به مشتری بازگردد گاهی تا ۷۲ ساعت نگه می‌دارند که کار درستی نیست.

اسماعیلی افزود: در روزهای بارش برف خسارت زیادی در فرودگاه‌ها به مردم وارد شد. گاهی کرایه اتومبیل‌ها که از فرودگاه به تهران می‌آمد بخصوص در فرودگاه امام خمینی برای هر نفر گاهی تا یک میلیون تومان هم دریافت می‌شد. ضرورت دارد وزارت راه و شهرسازی نظارت بیشتری داشته باشد. همچنین موضوع کنسل شدن تعداد زیادی از هواپیماها که موجب سرگردانی افراد ایرانی و خارجی شد با ترویج گردشگری و جذب سرمایه‌گذار منافات دارد.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer