برخورد با فروش بلیت های هواپیما بالاتر از نرخ‌های اعلامی

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (1 امتیازات, متوسط: 5٫00 از 5)
Loading...

شرکت های هواپیمایی متعهد شده اند با مقابله کردن نرخ بلیط هواپیما و مدیریت جدی بر نحوه توزیع آن، جلوگیری از ارائه هواپیمای بلیت با نرخ های خارج از محدوده که موجب نگرانی مردم می شود.

جعفرزاده از اختصاص ارز، از طریق سامانه نیما به شرکت های هواپیمایی خبریند.

به گزارش چارترزنیوز به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده افزود: با مذاکرات و مکاتبات مفصل و ارائه نظرات کارشناسی توسط سازمان هواپیمایی کشوری به بانک مرکزی، با تامین نیاز ارز مورد نیاز شرکت های هواپیمایی از طریق سامانه نیما موافقت شد.

وی تصریح کرد: با نرخ ارز بعضی از بینندگان خارج از اراده شرکت های هواپیمایی نسبت به ارائه قیمت بلیط هواپیما خارج از حسابداری شرکت های هواپیمایی اقدام کردند از این جهت در جهت جلوگیری از چنین نقض و همچنین برای ایجاد تعادل در نرخ روز گذشته مدیران عامل شرکت های هواپیمایی با رییس سازمان هواپیمایی کشوری دیدار کردند.

جافرزاده گفت: در این نشست شرکت های هواپیمایی متعهد شده اند با مقابله کردن نرخ بلیط هواپیما و مدیریت جدی بر نحوه توزیع آن، جلوگیری از ارائه هواپیمای بلیت با نرخ های خارج از محور که موجب نگرانی مردم می شود.

جافرزاده با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری در مقابل هر گونه تخلال در ارائه و نرخ بلیط هواپیما خارج از چارچوب و نرخ اعلام شده، مسئولین شرکت های هواپیمایی می گوید: از شرکت ها خواسته شده تا با هر گونه تخطی از مراکز فروش برخورد باللیت و نسبت به معرفی آنها به سازمان هواپیمایی کشوری اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در نهایت از متقاضیان درخواست بلیط از مراکز معتبر از جمله دفاتر و یا سایت های دارای مجوز بالتی تهیه و با مشاهده هر تخلف، از طریق حقوق مسافر حقوق این سازمان به آدرس www.cao.ir گزارش به سرعت نسبت به آن اقدام می کنند.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer