تاکیید استاندار مازندران بر رفع مشکل پروازی فرودگاه رامسر

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (2 امتیازات, متوسط: 3٫00 از 5)
Loading...

 فرودگاه رامسر شریان حیاتی برای گردشگری در استان باید هر چه زودتر وارد مدار شود.

یازدهم اردیبهشت ماه امسال به علت وجود درختان بلند و تیرک های برق در مسیر نشست و برخاست هواپیماها ، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (ایران ایر ) تمامی پروازهایش در مسیر رفت و برگشت تهران – رامسر و اصفهان – رامسر لغو کرد.
از بهمن ماه سال گذشته نیز شرکت هواپیمایی آسمان به خاطر همین موانع اقدام به لغو پروازها در مسیرهای رفت و برگشت رامسر – شیراز ، رامسر – مشهد و رامسر – تهران کرده بود.
به گزارش چارترزنیوز به نقل از ایرنا ، محمد اسلامی در حاشیه بازدید از فرودگاه رامسر در گفت گو با خبرنگاران افزود : باید تلاش شود تا محدودیت های پروازی باند فرودگاه رامسر با برنامه ریزی هر چه زودتر برطرف شود تا پرواز ها مجددا برقرار گردد.
وی با تاکید بر ایمنی پرواز هواپیماها در فرودگاه رامسر گفت : با توجه به برخی ملاحظات این فرودگاه، سازمان هوایی کشوری ترجیع داد تا پروازهای هواپیما در این فرودگاه انجام نشود.
اسلامی افزود : بازدید امروز در راستای رفع موانع پروازی باند جدید فرودگاه صورت گرفته باید این باند هر چه زودتر وارد مدار شود.
در جریان بازدید استاندار از فرودگاه رامسر مسئولان ذیربط غرب مازندران حضور داشتند.
استاندار مازندران همچنین در جریان سفر یک روزه به غرب مازندران از پروژه تنکابن و کمربندی شهرهای غرب مازندران بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرایی این طرح ها قرار گرفت.ش

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer