همدان به دنبال خرید امتیاز هواپیمایی قشم ایر

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (هنوز امتیاز دهی نشده است)
Loading...

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان گفت: خرید امتیاز شرکت هواپیمایی قشم ایر برای همدان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.به‌گزارش چارترزنیوز به نقل از روابط عمومی استانداری همدان، اسداله ربانی‌مهر اظهار کرد: در جلسه‌ای استاندار همدان، حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، شهردار همدان، مدیرعامل شرکتی سیاحتی علیصدر و مدیر فرودگاه همدان با مدیرعامل و معاونان شرکت هواپیمایی قشم ایر، موضوع انجام پروازهای چارتر همدان و مشهد و خرید امتیاز این شرکت برای همدان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت موضوع پروازها توافق و همچنین تصمیم نهایی خرید امتیاز این شرکت برای همدان به جلسه بعدی موکول شد.

وی ادامه داد: خرید امتیاز این شرکت چند ماه است که توسط مدیران استان مطرح و در حال پیگیری بوده و در صورت نهایی شدن اقدام خوبی در جهت توسعه گردشگری استان و فعال کردن فرودگاه همدان است .

ربانیمهر با تأکید بر اینکه با توجه به برنامه های رویداد «Hamdan 2018» و میزبانی همدان از اجلاس جهانی گردشگری نیاز به فعال شدن فرودگاه همدان دارد، یادآوری شد: در صورت نهایی شدن امتیاز، خرید این شرکت توسط همدان شاهد جهش اساسی در جهت توسعه گردشگری همدان ما خواهد بود و در نهایت پروازها این فرودگاه فعال خواهد شد.

وی ادامه داد: پروازهای فرودگاه همدان همیشه به دلیل عدم وجود اسپانسر و حمایت از بخش خصوصی مشکل بود که با پیگیری استان های مدیران و به پایان رسید خرید امتیاز این شرکت، همه پروازهای با مدیریت و حمایت از این شرکت انجام خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان اشاره کرد: در گذشته، حتی پرواز های زائران همدان از فرودگاه های همسایه انجام می شود، اما امروز شاهد هستیم، علاوه بر این همه پروازهای انجام شده از همدان، بسیاری از مسافران غرب کشور از فرودگاه همدان استفاده می کنند.

وی عنوان کرد: با پیگیری مدیریت ارشد استان و نمایندگان مجلس و همکاری شهرداری همدان و شرکت سیاحتی علیصدر که به صورت جدی پیگیر این موضوع هستند، انتظارمی‌رود در روزهای آینده شاهد خبرهای خوبی در این زمینه باشیم .

Leave a reply:

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Site Footer